Кошик
+380632594008
УкраїнаКиївПроспект Валерия Лобановского, 119
Маркировка Товаров и Упаковки
  • ЭОС Профи
  • Статті
  • Потрібен маркувальник для продукції, а є всього 1000 USD? Що можна купити за ці гроші?

Потрібен маркувальник для продукції, а є всього 1000 USD? Що можна купити за ці гроші?

Потрібен маркувальник для продукції, а є всього 1000 USD? Що можна купити за ці гроші?

Маркування продукції - дуже важливе питання будь-виробничника. Якщо навіть Ви просто фасуєте сипучі продукти, Вам необхідно ставити дату розфасовки на упаковку. Як вирішити це питання, маючи лише 1 тисячу доларів?

Отже, Ви вирішили зайнятися фасуванням якого-небудь продукту для наступної реалізації кінцевим споживачам. Не відкриємо Америки, якщо скажемо, що фасовка - це завжди дуже вигідно. Вартість продукту на опті значно менше розфасованого товару. Відповідно, є можливість заробити.

Ви придбали фасувальний автомат, для сипучих продуктів, зазвичай це установки вертикального типу з "Старт-Стоп"-ним режимом роботи - тобто, в момент запаювання пакету стрічка зупиняється. Все добре і відмінно, але Вам нічим ставити дату на пакет. А, як виявилося, навіть на зубожілих провінційних базарах хочуть бачити продукт із чітко читається датою виготовлення... А в супермаркетах - ще й зі штрих-кодом.

І що ж, "пропало все"? Ні звичайно! Вам просто необхідно придбати додатковий пристрій - датер. У нього багато назв: промисловий маркувальник, термопринтер, термодатер і т. д. Але суть одна - нанесення інформації на упаковку продукту.

Скільки коштує датер? Ціни варіюються в широкому діапазоні. Краще запитати себе: що я хочу друкувати на упаковці і скільки готовий за це заплатити.

Отже, потрібно друкувати два рядки: дата виготовлення та кінцевий термін реалізації. З автоматичних датерів для цієї мети представлені: DK-700 з ціною від 600 USD. На ринку присутні кілька підробок даної моделі, будьте уважні. У підробках менше потужність електродвигуна, невимовний матірне назва, ну і відповідну якість.
Вам також можуть запропонувати таке "диво" - БтУ з висувним шарнірним механізмом, що складається з понад десятка рухомих деталей. Все пластмасове і, як Ви розумієте, зношується майже моментально, особливо при неправильному налаштуванні. Працює БтУ на фарбувальних роликах, маркування відбувається звичайними гумовими циферками, які постійно вилітають, приклеюються до ролика, губляться та й просто стираються. Між іншим, в DK-700 символи латунні і надійно фіксуються в пазах текстового держателя притискними гвинтами. Ну а що ж за ціною? БтУ вам запропонують, в середньому, від 1200 до 1800 USD (як вдасться "розвести" довірливого клієнта).

Йдемо далі. Ви фасуєте не на вертикальній машині, а на горизонтальному Флоупаке. Знову таки, адепти БтУ скажуть, що і на машинах безперервного дії, яким є флоу-пак, їх творіння може працювати. Але Ви б чули гуркіт, з яким цей маркувальник намагається погнатися за швидкістю упаковки і буквально "лупить" по металевому каркасу. Все ще хочете його придбати? Готуйтеся викласти на першому ремонті від 5 до 12 тисяч грн за комплектуючі шарнірного механізму (!тільки одного висувного шарнірного механізму, Карл!).
Правильне рішення для "горизонталок" флоу-пак: Роликовий термопринтер DK-1100A, ціна якого також затишно розташувалася в діапазоні 1 тисячі USD. При тому, що в базовий комплект входить вже, за замовчуванням, монтажна рама, комплект латунних символів, фарбувальні ролики, тримач тексту і текстові фіксатори! Ну а найголовніше - ціна фарбувального ролика. Ми пропонуємо ціну на оригинальній фарбувальний ролик DK-833 від 80 грн.

Начебто з датою виробництва і кінцевим терміном розібралися - є відмінне рішення. Але як бути, якщо потрібно друкувати штрих-код на пакувальній плівці? А якщо потрібно маркувати ПЕТ - тару (кришку, лоток, банку) або скло? Знавці скажуть - для цього потрібно зовсім два різних маркувальника, один термотрансферний (друкує штрих-код на плівці), інший краплеструменевий - друкує на скляній або пластиковій тарі.
А я говорю Вам - все это может делать один маркиратор! Более того, он еще может и коробки Вам промаркировать, проставить на них штрих-код и название товара. Знакомьтесь, это термоструйные маркираторы Ink Jet. Сразу о ценах. Самый дешевый термотрансферный принтер для печати штрих-кода на упаковочной пленке Вы найдете в районе 2,5 - 4 тыс USD, самый доступный традиционный "струйник" начинается с 5 - 6,5 тыс. 
Ink Jet Base стоит от 650 USD!!! Він автоматично визначає тип чорнила, які в ньому знаходяться і коригує параметри друку. Саме це дає можливість друкувати й по картонній коробці, і по пластиковій пляшці, і по залізній банці. Вам потрібен тільки один (!!!) маркувальник для різних завдань.
Маркування ще ніколи не була такою доступною і багатофункціональною!
А головне - Ink Jet друкує штрих-код і дату (причому автоматично її вважає), та логотип!

Інші статті